info@meramplastik.com.tr   +90 (332) 321 63 46   +90 (332) 321 63 46

KURUMSAL

20 yıllık tecrübemiz ile plastik bidon imalat ve fason baskı üretimiyle iş hacmini sürekli geliştiren Meram Plastik firmamız, işletme tecrübeli kadrosu ile 2004 yılından beri üretim sektöründe hizmet vermektedir.

Hızla değişen rekabet ortamında, müşteriye doğru ve zamanında hizmet verebilmek, üretimi kontrol altına alarak, maliyet-kazanç dengesini kurabilmek ve takip edebilmek için tüm gücümüz ile müşterilerimize hizmet vermeye çalışıyoruz.

Ürünlerimizi belirttiğimiz değerler kapsamında geliştirmemiz, müşterilerimiz ile sürekli işbirliği ve satış sonrası destek, şirketimizin başarıya ulaşmasında en büyük etkendir.

Bu nedenle, siz değerli firmalarımızın her türlü plastik fason üretiminde ihtiyaçlarını gidermeyi, sürekli ve sorunsuz destek ile size en iyi şekilde hizmet vermeye hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Günümüzde plastik bidon imalat ve fason baskı işlerinde kendini kanıtlayarak aranan yüz olmuş ve olmaya devam etmekteyiz. Kapasitemiz dahilinde her türlü şişirme ürünlerinin firmamızda kaliteli, güvenli, sorunsuz ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulup müşteri memnuniyeti de elde edilmiştir. Eğer sizde kaliteli, güvenli, sorunsuz ve zamanında ürün istiyorsanız bizimle mutlaka tanışmalısınız...